Duyurular

KROM MUTFAK İMALAT VE SATIŞ - ADANA

KROM ÇALIŞMA TEZGAHLARI - ADANA

KROM SU BÖREĞİ TEZGAHLARI - ADANA

MARKET SÜTLÜK REYONLARI - ADANA

MARKET TEŞHİR BUZDOLAPLARI - ADANA

PASTAHANE TEŞHİR DOLAPLARI - ADANA

SOĞUK HAVA DEPOSU İMALATI - ADANA

 
 
Hakkımızda
 
     1969 yılında kurulan firmamız soğutma sektöründe dürüst çalışma politikasından ödün vermeden kalitesiyle bölgemizde ve yurt genelinde hızla büyüyen referanslarıyla haklı bir yer edinmiştir.Firmamız 2003 yılında Endüstriyel mutfak ekipmanları ve paslanmaz imalat sektörüne hızlı bir giriş yaparak adından söz ettirmiştir. Kalitesiyle Endüstriyel mutfak sektöründe hızla büyümeye başlayan firmamız projeden hızlı servise müşterilerimize tam bir hizmet etmektedir.
 
 
Misyonumuz - Vizyonumuz
 
     Müşterilerimize sunduğumuz saygın hizmet anlayışımız, geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile endüstriyel mutfak sektöründe her geçen gün öncelikle tercih edilen firma olmaktayız. Sizlerin varlığına duyduğumuz güvenle, emin adımlar atarak, kendimizi geleceğe hazırlamaktayız. Belirlenen kalite standartlarının altında üretim yapmak prensiplerimize ve iş ahlakımıza tamamen uzak olduğundan, adımız altında size ulaşan her ürün üzerinde titizlikle çalışmaktayız. Tüm iş alanlarında, profesyonel çalışmalar işin mutfağından çıkar, yani her işin bir mutfağı vardır. Ama bizim işimiz, mutfağın kendisidir. Biz işimizi o kadar iyi yapıyoruz ki; artık "işin mutfağı" denildiğinde akla ilk gelen Ersöz&Gonca olacaktır.
 
 
 
Kalite Politikamız
 
    Teknolojik yeniliklerden ürün ve hizmet kalitesini arttıracak yönde yararlanarak “Müşteri Memnuniyetini” sağlamak ve arttırmak,     “Çalışanlarımızla” ortak amaca yönelik iş birliği anlayışıyla ekip ruhu oluşturmak,

   “Çalışanlarımızın” memnuniyetini ve eğitim yolu ile bireysel katkılarını arttırmak, Tüm çalışanlarımızın çabasıyla, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini etkileyen “Süreçlerimizi Geliştirmek, İyileştirmek”, “Kalite Yönetim Sistemimizin” uygulanması ve etkinliğinin sürekli iyileştirmesini sağlamak.